EN İYİ 14 ANDROİD wifi şifre kırma PROGRAMI [2021 Sürümü]

Wi-Fi ağlarını hacklemek, etik hackleme ve sızma testinin inceliklerini öğrenmenin önemli bir parçasıdır. Bu aynı zamanda Android’in ağ güvenliğinizi test etmesi için bazı kaliteli wifi şifre kırma uygulamalarına ihtiyaç duyulmasına neden olur.


Sorumluluk Reddi: Bu listede ileride bahsedilen wifi şifre kırma Android uygulamaları yalnızca eğitim amaçlıdır ve birinin bunları kendi güvenliklerini test etmek için kullanması beklenmektedir. İzinsiz olarak başkasının WiFi güvenliğine saldırmak veya kırmaya teşebbüs etmek ceza gerektiren bir suçtur.

2021’de Android için En İyi 14 WiFi Şifre Kırma Uygulaması

 • Kali Linux Nethunter
 • aircrack-ng
 • Shark for Root
 • Zanti
 • Reaver
 • Netcut Pro for Android
 • Nmap
 • WPA WPS Tester
 • WiFi Kill
 • WPS Connect
 • WIBR+
 • Netspoof
 • Arpspoof
 • WiFi Warden

1. Kali Linux Nethunter

Hemen hemen hepiniz, etik hackleme amaçları için en iyi işletim sistemi olan Kali Linux hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yapımcıları Offensive Security’den Kali Linux Nethunter, ilk açık kaynaklı Android sızma testi platformudur.


Bu hackleme Android uygulamasını 2020 için kullanarak, sürece devam etmek için Kali’nin Wifite aracını başlatmanız gerekir. Nethunter’ın yapılandırma arayüzü, karmaşık yapılandırma dosyalarıyla ilgilenmenize olanak tanır. 802.11 kablosuz enjeksiyonu destekleyen özel çekirdeği, Kali Nethunter’ı sahip olunması gereken bir Android wifi şifre kırma aracı yapar.

Kali Linux NetHunter’ı indirin

2. aircrack-ng

Ağ güvenliğini test etmek ve kendinizi korumaya yönelik araçlara sahip olduğunuzdan emin olmak için Android için gerçek bir wifi şifre kırma uygulamasına ihtiyacınız var. Böyle bir uygulama, WiFi hacklemenin nüanslarını öğrenmenize izin vermenin yanı sıra, kendinizi korumanızı sağlayacaktır.


Popüler güvenlik aracı aircrack-ng, birçok Android geliştiricisi ve güvenlik meraklısı tarafından Android’e taşınan böyle bir araçtır. Android’de aircrack-ng çalıştırmak büyük bir sorun değil, ancak zor olan, monitör modunu destekleyen bir WiFi yonga setine sahip olmak.

Aircrack bağlantı noktalarını indirin: GitHub , XDA geliştiricileri

3. Shark for Root

Çoğunuzun önceden tahmin edeceği gibi, Shark For Root, ağ trafiğini ve iletişim protokolü geliştirmeyi analiz etmek için yaygın olarak kullanılan popüler Wireshark açık kaynaklı paket analizörünün bir Android bağlantı noktasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tcpdump tabanlı wifi şifre kırma uygulaması Shark For Root, köklü Android telefonlarda çalışır.


Dökümü açmak için bilgisayarınızda Wireshark’a ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın; Android akıllı telefonunuzu kullanarak hareket halindeyken de aynısını önizlemek isterseniz, Shark Reader’ı kullanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız var

Shark For Root’u indirin

4. Zanti

Zimperium’un evinden Zanti, güvenlik yöneticilerinin bir ağdaki risk seviyelerini analiz etmesine olanak tanıyan oldukça popüler bir hack uygulamasıdır. Bu kullanımı kolay mobil penetrasyon araç seti, WiFi ağı değerlendirmesi ve penetrasyonu için kullanılabilir.


Wifi şifre kırma tarayıcısı, yeşil renkte bilinen bir varsayılan anahtar yapılandırmasına sahip erişim noktalarını gösterir. Hedefin herhangi bir web sitesine veya sunucuya erişmesini önlemek için bağlantıları kesmek için uygulamayı da kullanabilirsiniz. Siber saldırganlar tarafından kullanılan bu tür yöntemleri yansıtarak, ağınızdaki boşlukları belirleyebilir ve düzeltebilirsiniz.

ZAnti’yi indirin

5. Reaver

Kısa RfA olarak da adlandırılan Android için Reaver, Android akıllı telefonlar için kullanımı kolay bir Reaver-GUI olan bir wifi şifre kırma uygulamasıdır. İstediğiniz zaman etkinleştirilebilen ve devre dışı bırakılabilen monitör modu desteğiyle gönderilen Reaver, WPS özellikli kablosuz yönlendiricileri kendi başına algılar. GUI’si ile tüm Reaver ayarları mevcuttur.


Bu WiFi hackleme uygulaması, WPS kayıt kuruluşu PIN’lerine karşı bir kaba kuvvet saldırısı başlatır ve WPA / WPA2 şifrelerini kurtarır. Çok çeşitli cihazlarda test edilen Reaver, AP’nin düz metin WPA / WPA2 parolasını 2-5 saat içinde alabilir. Son olarak, Android için Reaver ayrıca harici komut dosyalarını da destekler.

Android için Reaver’ı indirin

6. Netcut Pro for Android

Arcai’nin Netcut uygulaması, Windows işletim sistemi gibi masaüstü platformları için güvenilir bir wifi şifre kırma uygulaması olmuştur. Bilmediğiniz şey, Arcai’nin ayrıca yerleşik Netcut-Defender ile birlikte gelen Android için Netcut Pro’yu da sağlamasıdır. Lütfen uygulamanın root iznine ihtiyacı olduğunu unutmayın. Konseptin farkında değilseniz, Android köklendirme kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.


Bu uygulama ile neler elde edebileceğinize ve Netcut kullanarak Android’de WiFi’yi nasıl hackleyeceğinize geçerek, WiFi üzerindeki tüm ağ kullanıcılarını tespit etmenizi sağlar. Herhangi bir WiFi’ye bağlı kalmanız yeterlidir ve iki kullanıcı arasındaki ağı kesebilir. Telefon türlerini sizin için listeler ve cihazı, ağa tekrar bağlandığında kullanıcıyı tanımanıza izin vermek için hatırlar. Son olarak, Netcut Pro, birisi sizi aldatmaya çalıştığında sizi uyardığı için Android’iniz için bir kalkan görevi görebilir.

Netcut Pro for Android indirin

7. Nmap

Android için Nmap, wifi şifresini kırmak ve mevcut ana bilgisayarlara, hizmetlere, paketlere, güvenlik duvarlarına vb. Göz atmak için kullanışlı bir uygulamadır. Android için Nmap hem köklü hem de köklü olmayan Android cihazlar için kullanışlıdır. Ancak, köklü olmayan kullanıcılar SYN taraması ve işletim sistemi parmak izi gibi gelişmiş özellikleri kullanamaz. Bu WiFi korsan uygulamasının geliştiricileri, Nmap’in önceden derlenmiş ikili sürümlerini OpenSSL desteğiyle paylaştı. Nmap ayrıca Windows, Linux gibi diğer platformlarda da mevcuttur.

Nmap indirin

8. WPA WPS Tester

WPA WPS Tester Android uygulaması, WiFi ağlarını güvenlik açıklarına karşı taramak amacıyla geliştirilen en popüler wifi şifre kırma araçlarından biridir. Bu kötü şöhretli bilgisayar korsanlığı uygulaması, güvenliği kırma yeteneği ile bilinir. Bu uygulama, Zhao, Blink, Asus, Arris, vb. Gibi çeşitli algoritmalar kullanılarak hesaplanan WPS PIN ile Erişim Noktalarına olan bağlantıyı test eder. Bu uygulamanın çalışması için Android 4.0 ve üstü gerekir.

İndir WPA WPS Tester

9. WiFi Kill

Çoğu etik bilgisayar korsanları için, WiFi Kill, gerçekten çalışan wifi şifre kırma uygulamalarından biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, WiFi Kill, bir cihazın internet bağlantısını devre dışı bırakmanıza izin veren bir uygulamadır. Basit bir arayüz ile, ağdaki gereksiz kullanıcılardan kurtulmak için WiFi Kill’i kullanabilirsiniz.


Diğer özellikleri arasında bir cihaz tarafından kullanılan trafiği, ağ adlarını gösterme ve diğer cihazlar tarafından ziyaret edilen web sitelerinin trafiğini alma yer alır. WiFi Kill hacker uygulamasının çalışması için root erişimine ihtiyacı olduğunu lütfen unutmayın. Uygulamayı çalıştırdığınızda, ağı taradıktan sonra bağlı olan farklı kullanıcıları gösterir. İnternet bağlantısını sonlandırmak için basitçe öldür düğmesini kullanabilirsiniz.

WiFi Kill indirin

10. WPS Connect

WPS Connect is a popular wifi password cracking app for Android smartphones which you can install and start playing with the WiFi networks of the surroundings. Working on a rooted Android device, this application helps you disable other user’s internet connection.

Its creator says that WPS Connect is primarily intended to use for verifying if your WiFi router is secure. Apart from default PINs, WPS Connect also includes algorithms like Zhao Chesung (ComputePIN) or Stefan Viehböck (easyboxPIN). Please note that this WiFi hacking app for Android works with Android 4.0 or higher.

WPS Connect indirin 

11. WIBR+

WIBR +, WiFi ağlarının güvenliğini ve bütünlüğünü test etmek için oluşturuldu. Bruteforce ve sözlük saldırılarını kullanarak, bu uygulama “WiFi nasıl hacklenir” sorularınızı yanıtlar. Dahası, wifi şifre kırma için WIBR + uygulaması, özel sözlükler kullanmanıza da izin verir.


Önceliğinize ve ağınıza bağlı olarak, saldırıyı gerçekleştirmek için farklı seçenekler (küçük harf, büyük harf, sayılar ve özel karakterler) seçebilirsiniz. Parolanızın gücüne bağlı olarak, WIBR zaman alır ve parolayı kırar.

WIBR+ indirin

12. Netspoof

Android cihazları kullanarak birinin WiFi’sini nasıl koklayacağımız hakkında herhangi bir tartışmaya başladığımızda, Netspoof veya NetwoSpoofer’dan söz etmek çok yakında geliyor. Akıllı telefonunuzu kullanarak diğer kişilerin cihazlarında web siteleriyle oynamanıza olanak tanıyan bir wifi şifre kırma uygulamasıdır. GNU GPNv3 altında lisanslanan bu mobil uygulama, köklü cihazlarda kolaylıkla çalışır.


Bu uygulamayı kullanmak için CyanogenMod gibi özel bir donanım yazılımı da kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın temel özelliklerinden bazıları, web sitelerini başka sayfalara yönlendirmek, web sitelerinden rastgele kelimeleri silmek, tüm resimleri trol yüzüne dönüştürmek vb. ‘

Netspoof  indirin

13. Arpspoof

Size anlatacağım Android wifi şifre kırma uygulaması, Dug Song’un orijinal Arpspoof hackleme aracının bir limanıdır. Beklendiği gibi, Android için Arpspoof, ARP yanıtlarını taklit ederek ağınızdaki trafiği yeniden yönlendirmenize olanak tanır.


Bağlantı noktasının resmi GitHub sayfası, kuruluma hazır bir APK sağlamaz. Bunun yerine, APK’yi kendi başınıza oluşturma veya doğrudan bir terminal öykünücüsünde kullanılabilen C tabanlı ikiliyi kullanma seçeneğiniz vardır.

Arpspoof  indirin

14. WiFi Warden

Bu wifi şifre kırma uygulaması, paradan tasarruf etmek ve bir kuruş harcamadan çevrimiçi olmak istediğinizde devreye giriyor. WiFi Warden, çevrenizdeki en yakın ücretsiz WiFi bağlantı noktalarını taramak için minimum hücresel veri kullanır. Diğer özellikleri arasında internet hızını test etme, yönlendiriciler için WPS Pinlerini alma, kendi ağınıza kimin bağlı olduğunu görme ve diğer yaygın WiFi analiz görevleri bulunur.


Lütfen WiFi Warden’ın Android 9 veya sonraki sürümünü çalıştıran köklü bir cihaza ihtiyacı olduğunu unutmayın. Gerçek WiFi hackleme uygulamalarından biri olmasa da yine de kullanışlıdır.

WiFi Warden indirin

Kablolu ağlarla karşılaştırıldığında, WiFi ağları, sinyallerine halk tarafından erişilebildiği için ekstra bir güvenlik sorunu oluşturur. WPA2 gibi farklı güvenlik özellikleri trafiği şifreleyebilir, ancak güvenliğinize müdahale etme gücüne sahip teknikler vardır. Bu nedenle, WiFi güvenliğinizi sağlamak için farklı araçlar ve yöntemler kullanmaya devam etmeniz gerekir.


Peki, WiFi ağını kesmek için en iyi uygulamalar listemizi faydalı buldunuz mu? Onları bir deneyin ve etik hackleme becerilerini geliştirin.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Leave a Comment

×

Like us on Facebook