En İyi 10 YouTube Video İndiricisi [2021 İçin Android Uygulamaları]

BİRH er ne kadar bazı YouTube videoları YouTube videoları indirmek için üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak indirme ve çevrimdışı görüntüleme için kullanılabilir onun şartlarına aykırıdır.

YouTube’un Hizmet Şartları, YouTube tarafından belirli bir hizmette bir indirme düğmesi veya bağlantı gösterilmedikçe kullanıcıların videoları indirmemeleri gerektiğini açıkça belirtir.

Ayrıca, telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesine veya kopyalanmasına izin verilmez. Bunu yaparken yakalanırsa, teorik olarak yargılanabilir veya para cezası alınabilir. YouTube, bir youtube video indirici uygulaması kullanarak telif hakkıyla korunan içeriği indirdiği için bir kullanıcıya asla saldırmamış olsa da, etkinlik ne olursa olsun meşru değildir.

Risklere rağmen, YouTube videolarını indirmek istiyorsanız, işte ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi Android uygulamalarından bazıları.

En İyi YouTube İndirici Uygulamaları

 • YouTube Go
 • Videoder
 • TubeMate
 • Dentex
 • Snaptube
 • InsTube
 • VidMate
 • YT3 YouTube İndiricisi
 • NewPipe
 • YMusic

Önemli:Sahip olduğunuz veya Creative Commons yeniden kullanılabilir lisansına sahip olan YouTube videolarını indirmek için bu uygulamaları kullanın.

YouTube için En İyi 10 Android Video İndirici

1. YouTube Go

YouTube Go, Google’ın düşük performanslı akıllı telefonlar için tasarlanmış hafif Android uygulamalarından biridir  . Ancak, YouTube videolarını ücretsiz ve yasal olarak indirmek isteyen kullanıcılar kendi yararlarına kullanabilirler.

Seçili videolarda indirme düğmesini gösteren ve sizi YouTube Premium’a abone olmaya teşvik eden normal YouTube uygulamasından farklı olarak, YouTube Go bu tür kısıtlamalarla sakatlanmaz. İnsanlar kolaylıkla videoları indirmek için uygulamayı kullanabilir.

YouTube Video İndirici, yüksek kaliteli videoları internet olmadan paylaşmanıza da olanak tanır. Bu uygulamanın tek sınırlaması, Instagram, Facebook vb. Diğer hizmetlerden video çekmenize izin vermemesidir. 

YouTube Go’yu indirin

2. Videoder

Videoder, güçlü ve Android için en iyi YouTube video indiricilerinden biridir. Videoları indirmek için YouTube, Facebook, Instagram vb. Gibi çeşitli siteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Videoların çeşitli formatlarda akışına ve indirilmesine izin verir. Tercih ettiğiniz herhangi bir kaliteden birini seçebilir ve ayrıca videoyu uygulama içinden paylaşabilirsiniz. Uygulama özelleştirilebilir ve etkileyici bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Daha hızlı indirme hızı sunar ve ayrıca farklı temaları, gece modunu, yerleşik video oynatıcıyı vb. İçerir.

Videoder, Google Play Store’da mevcut değildir, ancak uygulamayı resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilir ve telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alma yoktur ancak reklamlar içerir. Bununla birlikte, Play Store’da bulunan Videoder Premium eklentisini satın alırsanız reklamları kaldırabilirsiniz.

Videoder kullanarak Android’de YouTube videolarını indirin

 • Uygulamada YouTube’u açın.
 • Videoyu arayın.
 • Video formatını seçin.
 • Açılır pencerede dosya adını ve indirme konumunu düzenleyin.
 • İndirmeyi Başlat’a dokunun.

 Videoderi indirin

3. TubeMate

TubeMate, başka bir en iyi ücretsiz youtube video indiricisidir. Kullanımı kolay zarif bir arayüze sahiptir. Kullanıcıların videoyu tercih edilen siteden indirmesine izin veren yerleşik bir tarayıcıyla birlikte gelir.

TubeMate ayrıca indirmeden önce videonun kalitesini ve dosya formatını seçme seçeneği sunar. İndirilen videolar otomatik olarak telefon belleğinizde saklanır.

Youtube videolarını MP3 formatında da indirmeyi seçebilirsiniz, ancak MP3 dönüştürücü uygulamasına ek bir video gerektirir. Genel olarak, TubeMate Android için mükemmel bir video indiricidir, ancak çok sayıda izinsiz reklamla uğraşmanız gerekir.

TubeMate kullanarak YouTube videolarını indirin

 • Uygulamayı açın ve video paylaşım sitesini ziyaret edin.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoyu seçin. TubeMate sizden video kalitesini seçmenizi isteyecektir
 • Videonun kalitesini ve çözünürlüğünü seçtikten sonra indirme düğmesine dokunabilirsiniz.

 TubeMate’i indirin

4. Dentex YouTube İndiricisi 

Dentex, YouTube videolarını ücretsiz indirmek için kullanabileceğiniz başka bir video indiricidir. Android uygulamasının basit bir kullanıcı arayüzü vardır ve reklam içermez.

Videoyu seçer seçmez uygulama sizi video formatını seçebileceğiniz Biçim sekmesine götürür. YouTube videoları için bu video indiricide video önizlemesi mevcut değildir. Biçimi seçtikten sonra, indirme durumunu Gösterge Tablosunda görebilirsiniz.

Bir YouTube videosu ararken, aramayı filtreler yardımıyla daraltabilirsiniz. Arama sonuçlarını başka bir zaman için de kaydedebilirsiniz. Uygulamanın birden fazla tema seçeneği vardır. Bunun dışında, Android uygulaması ayrıca YouTube videolarından ses çıkarmanıza da olanak tanır. 

Dentex’i indirin

5. Snaptube

Snaptube, videoları birden çok kaynaktan indirmek için kullanabileceğiniz başka bir YouTube video indiricisidir. Popüler siteler, popüler videolar ve bloklar halinde düzenlenmiş kategoriler ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Doğrudan arama çubuğundan da Youtube araması yapabilirsiniz.

Snaptube ayrıca hızlı bir Android YouTube indiricisi görevi görür ve indirmeden önce videonun kalitesini seçebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları uygulamadan Facebook, Twitter vb. Üzerinden paylaşabilirsiniz.

İndirilen videolar otomatik olarak cihazınızın depolama alanına kaydedilir ve indirilen dosyaları müzik ve video kategorilerine göre düzenlenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

Snaptube kullanarak videoları indirin

 • Uygulamayı açın ve Ana Sayfasından YouTube mobil sitesini seçin.
 • YouTube arama çubuğunda videoyu arayın.
 • Videoyu seçin ve videonun sağ tarafında görüntülenen kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonun kalitesini seçin ve videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Snaptube uygulamasını resmi sitesinden indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz olarak kullanılabilir ancak reklamlar içerir. 

Snaptube’u indirin

6. InsTube

InsTube, Android için en iyi YouTube Video İndiricilerinden bir diğeridir. Ayrıca Instagram, Twitter, Vimeo gibi diğer popüler sitelerden de video indirebilir. Hızlı indirme hızı sağlayan güvenilir bir Android uygulamasıdır.

İndirmeden önce Youtube videolarının kalitesini seçebilirsiniz. YouTube videolarını Youtube uygulamasından InsTube’da bile paylaşabilirsiniz. Dahası, InsTube son derece özelleştirilebilir, yer imleri ekleyebilir ve isterseniz herhangi bir videoyu gizlemek için özel alan oluşturabilirsiniz.

InsTube kullanarak Android’de çevrimiçi videolar çekin

 • Uygulamayı başlatın ve istediğiniz web sitesini ziyaret edin.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve istenen videoya dokunun.
 • Kırmızı indirme düğmesine dokunun ve videonun kalitesini seçin.
 • “Hızlı indirme” ye dokunun ve videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Uygulamanın tek dezavantajı, sürekli olarak ortaya çıkan reklamlarla uğraşmak zorunda olmanız ve reklamları kaldırmanın bir yolu olmamasıdır. 

Instube’u indirin

7. VidMate Uygulaması

VidMate, dikkate değer bir Android video indirme uygulamasıdır. Uygulama, YouTube videolarını indirmek için çok güvenilir. Filmler, müzik, TV şovu gibi farklı kategorilere göre dosyaları arayabilir veya doğrudan Arama Çubuğundan herhangi bir dosyayı arayabilirsiniz.

VidMate size hızlı bir video indirme hızı sağlar, ancak aynı zamanda hızı özelleştirebilir ve indirme ayarlarında tercih edilen indirme konumunu seçebilirsiniz.

Ek olarak, uygulama yerleşik bir video oynatıcı, müzik çalar içerir ve ayrıca videoları gizlemek için uygulama içinde şifreli bir alan oluşturabilirsiniz.

VidMate kullanarak Android’de videolar alın

 • Uygulamayı başlatın ve uygulamadaki YouTube mobil sitesine dokunun.
 • İndirmek istediğiniz videoyu arayın ve içerikteki kırmızı indirme düğmesine dokunun.
 • Videonuzun kalitesini seçin ve “İndir” seçeneğine dokunun. Videonuz indirilmeye başlayacak.

 VidMate Uygulamasını İndirin

8. YT3 Youtube İndiricisi

YouTube videolarını MP3 ve MP4 formatlarında indirebileceğiniz çok basit bir Android YouTube video indiricisidir. Kullanımı oldukça kolay olan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Önizleme düğmesi, indirmeden önce bir videoya göz atmanızı sağlar.

Daha hızlı indirme hızlarına izin verir ve indirdiğiniz her şey İndirme klasörüne kaydedilir. Üstelik siz müzik dinlerken şarkı sözlerini de gösteriyor. Düşük veya yüksek kaliteli videoyu indirebilirsiniz. Diğer uygulamaların aksine, bu uygulama yalnızca Youtube’dan müzik ve video indirir.

YT3 Downloader’ı kullanarak YouTube videolarını indirin

 • Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arayın.
 • Videonun sağ tarafında gösterilen MP3 veya MP4 indirme dosyası seçeneğini seçin. İndirmeden önce bir ses önizlemesine de sahip olabilirsiniz.
 • İndirmek için Youtube uygulamasından YT3 indiricisine bir video da paylaşabilirsiniz.

 YT3’ü indirin

9. NewPipe

NewPipe, YouTube videolarını ücretsiz indirmek için kullanılabilen açık kaynaklı bir Android uygulamasıdır. Bu hafif uygulamanın herhangi bir tescilli YouTube API veya Google’ın Play hizmetini kullanmadığını belirtmekte fayda var.

NewPipe, rahatsız edici reklamlar göstermeden kullanıcılarına orijinal YouTube uygulama deneyimini sunmayı hedefliyor. Çok sezgisel bir arayüze sahip açık kaynaklı bir uygulamadır. Bu uygulamanın en iyi yanı, diğer uygulamaları kullanırken herhangi bir YouTube videosunu arka planda oynatmanıza olanak tanıyan arka plan oynatıcısıdır.

NewPipe’ın bazı önemli özellikleri şunlardır:

 • Video ara
 • YouTube videosunu İzleyin, Dinleyin ve İndirin
 • Videoyu Kodi’de Aç
 • Tor / Orbot, 1080p / 2k / 4k desteği mevcuttur
 • Altyazılar, oynatma listesi, sıraya koyma, geçmiş desteği

Video indirme çok basittir ve hızlı indirme hızı sağlar. YouTube videolarını ve seslerini indirmek için size farklı dosya formatları ve çözünürlükler sunar. Dahası, uygulama herhangi bir kullanıcı verisini kaydetmediği veya kullanım davranışınızı analiz eden herhangi bir hizmeti kullanmadığı için gizlilik sağlar. Uygulamanın diğer dikkat çekici özellikleri arasında kanal abonelikleri, video açılır modu, 4K desteği, çoklu temalar vb. Bulunur.

Genel olarak, NewPipe, uygulama içi satın alma veya reklam içermeyen en iyi ücretsiz youtube indiricilerinden biridir.

NewPipe kullanarak Android’de YouTube videoları nasıl indirilir

 • Uygulamayı yükleyin.
 • Uygulamayı açın ve indirmek istediğiniz videoyu arama çubuğunda arayın.
 • Arama sonuçlarından istediğiniz videoya tıklayın.
 • İndirme düğmesine dokunun ve dosyanın kalitesini ve biçimini seçin. Dosya adını da düzenleyebilirsiniz.
 • Tamam’a tıklayın ve indirme bağlantınız otomatik olarak oluşturulacaktır.

NewPipe uygulamasını F-Droid’den veya resmi web sitesinden indirebilirsiniz . 

NewPipe’ı indirin

10. YMusic

Son fakat en az değil, YMusic – YouTube videolarını indirmek için kullanıcıların arka planda YouTube videolarını oynatmasına da olanak tanıyan bir Android uygulaması.

Android uygulaması içinde, kullanıcılar popüler YouTube videolarının yanı sıra popüler müzik parçalarına da bakabilir. Kullanıcılar, video oynatırken video hızını değiştirebilir ve uyku zamanlayıcısı tutabilir.

YMusic Video Downloader uygulaması, kullanıcıların tam HD YouTube videolarını indirmesini sağlar, ancak kullanıcıları tek bir dosya türünde (MP4) kısıtlar. Bu arada, kullanıcılar YouTube videolarının Mp3 bağlantılarını da mp3 ve m4a biçiminde bulacaklar.

Android uygulamasının en büyük eksikliği, kullanıcıların videoyu izlemesine izin vermemesi, yalnızca sesi dinlemesine izin vermesi ve kullanıcıların engelin üstesinden gelmek için videoyu indirmeleri gerekmesidir. YMusic’i indirin

YouTube video indiricileri SSS

Videoyu YouTube’dan nasıl indirebilirim?

Videoları YouTube uygulamasından indirmek ve çevrimdışı olarak izlemek için YouTube Premium satın almanız gerekecek. Uygulama içindeki videoları indirmek için YouTube Go uygulamasını da kullanabilirsiniz, ancak bununla ilgili birkaç kısıtlama vardır.

En iyi YouTube video indiricisi nedir?

Üçüncü taraf araçlarda, New Pipe bize göre en iyi YoTube video indiricisidir. Hızlıdır ve kolay video indirmeleri için sezgisel bir arayüz sunar.

YouTube videoları ücretsiz nasıl indirilir?

YouTube videolarını ücretsiz indirmek için üçüncü taraf YouTube indiricilerini veya YouTube Go uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu en iyi Android video indiricilerinin listesini faydalı buldunuz mu? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Comment

×

Like us on Facebook