Android’de Aynı Uygulamanın Birden Fazla Kopyası Nasıl Çalıştırılır

Hiç belirli bir Android uygulamasının birden fazla kopyasını aynı anda çalıştırmak istediniz mi? Bu mümkün.

Hiç belirli bir Android uygulamasının birden fazla kopyasını aynı anda çalıştırmak istediniz mi? Örneğin, Facebook’un iki versiyonunun aynı anda açık olmasını istiyorsunuz – biri kişisel profiliniz ve diğeri profesyonel profiliniz için.

Gurur duyabileceğiniz profesyonel bir Facebook profilini nasıl oluşturabilirsiniz? İşte, profesyonel Facebook varlıkları oluşturma konusunda herkesin bilmesi gerekenler.

Ya da aynı anda birden fazla canlı yayını takip etmek istiyorsanız, YouTube’un aynı anda iki videoyu oynatmanıza izin veren iki sürümüne sahip olabilirsiniz.

Maalesef bu yerel bir Android özelliği değil. Ancak hile yapan bir üçüncü taraf uygulaması var: Parallel Space !

Android için Paralel Uzay Nedir?

Parallel Space, bir uygulamanın iki kopyasını aynı anda iki farklı pencerede çalıştırmanıza izin veren bir uygulamadır.

Buna ek olarak, seveceğiniz kayda değer başka bir özellik daha var: uygulamalar için gizli mod. Cihazınızda yüklü uygulamaları gizlemenize olanak tanır, böylece başkaları onları göremez.

Aynı uygulamanın iki örneğini çalıştırırken, her uygulamadaki veriler diğerinden korumalı alana alınır. Veri çatışmaları veya zorunlu oturum kapatma ile karşılaşmazsınız.

Aynı Android Uygulamasının Birden Fazla Kopyası Nasıl Çalıştırılır

Parallel Space uygulamasını Android mağazasından indirin ve yükleyin. Ücretsiz.

Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda, klonlamak istediğiniz uygulamayı seçmeniz ve Paralel Boşluğa Ekle’ye dokunmanız gerekir.

Uygulamada ikinci bir sürümü çalıştırmak için simgeye dokunun. Uygulama, Parallel Space uygulaması içinde yüklenecektir.

Aşağıdaki örnekte, aynı anda iki YouTube sürümünü çalıştırdığımı görebilirsiniz. Normal Android kontrollerini kullanarak aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Comment

×

Like us on Facebook