2021’nin En İyi 10 Ücretsiz Android Video Düzenleyicisi

Android akıllı telefonunuzla bir video çektikten sonra, daha iyi kalite için düzenlemeniz ve daha fantastik hale getirmeniz gerekebilir. Bu makalede, Android telefonunuzla çekilen videoları düzenlemenin iki tür yolunu tanıtacağız. Önerilen bir yol, gelişmiş düzenleme için videoyu doğrudan Android telefondan masaüstü tabanlı video düzenleme yazılımına aktarmaktır . Diğeri, kolay düzenleme için Android sistemlerde çalışan ücretsiz video düzenleyici uygulamalarını kullanarak düzenlemektir.

Android akıllı telefon için pek çok ücretsiz video düzenleyici var. Bu yazıda, Vlogit , FilmoraGo , VivaVideo, Quik Video Editor, KineMaster, Funimate, Magisto, WeVideo, AndroVid, Adobe Premiere Clip ve VidTrim Pro dahil olmak üzere Android sistemi için en iyi 10 ücretsiz video düzenleyiciyi seçtik. Android için en iyi 10 en iyi video düzenleme uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için okumaya devam edin. İPhone videonuzu düzenlemeniz gerekiyorsa ve hangi video düzenleme uygulamasının iPhone’unuz için en iyi olduğunu bilmiyorsanız, ücretsiz iPhone video düzenleyici uygulamalarını kontrol edebilirsiniz .

Bölüm 1: Android Videoları için Önerilen Masaüstü Video Düzenleme Yazılımı

Bir Android telefonda videoları düzenlemek biraz zor olabilir. Videonuzu Android cihazlarınızda çalışan uygulamalarla düzenlemek kesinlikle oldukça kullanışlıdır, ancak dezavantajları, işlevler ve özellikler söz konusu olduğunda genellikle oldukça sınırlı olmalarıdır. Videoları doğrudan Android telefonunuzdan içe aktarmayı destekleyen masaüstü tabanlı bir yazılım olan Wondershare Filmora’yı denemeniz şiddetle tavsiye edilir . İhtiyacınız olan tek şey bir USB takmak ve programın Android telefonunuzda bulunan video dosyalarını algılamasına izin vermek ve ardından bunu düzenlemek için programa aktarmaktır.

Bizim kontrol Video öğretici rehber Filmora ile videoyu düzenleme ayrıntılı numaralar öğrenmek için.

Filmora’nın yeni başlayanlar için Android video editörlerinin kralı olarak saltanatı, sunduğu çok sayıda düzenleme özelliği olabilir. Kırpma, bölme, müzik ekleme, metinler ve seslendirme vb. Gibi tüm temel video düzenleme işlevleriyle birlikte Filmora, video üst üste bindirme, geçiş, mozaik, eğme-kaydırma, atlama kesme ve düzinelerce daha fazlası gibi birçok gelişmiş düzenleme işleviyle birlikte gelir.

Dahası, dahili Video Sabitleme işlevi ile titrek video çekimlerinizi sabitleyebilirsiniz. 300’den fazla süslü görsel efekt ve bir dizi başka eğlenceli araçla, oluşturduğunuz ev filminizi çok daha kolay bir şekilde oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olacak sezgisel bir arayüz sunar. Düzenlemeyi bitirdikten sonra videoyu Android akıllı telefonunuza, iPhone’unuza veya iPad’inize kaydedebilir ya da aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak veya DVD koleksiyonuna yazmak için doğrudan Facebook, YouTube veya Vimeo’nuza yükleyebilirsiniz.

Bölüm 2: Android için En İyi 10 En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması

# 1. FilmoraGo

Fiyat: Bedava

Sistem Gereksinimi: Android 4.2 veya üstü

Android telefonunuzla çekilmiş videolarınızı ve medya dosyalarınızı düzenlemek için profesyonel bir araç istiyorsanız, FilmoraGo Video Düzenleyici en iyisidir. Bir PC düzenleme programından ihtiyacınız olan hemen hemen tüm düzenleme işlevlerine sahiptir. Yalnızca resimler, resimler ve film müzikleri gibi medya dosyalarınızdan bir slayt gösterisi oluşturmanıza değil, aynı zamanda videoları kırpma / birleştirme / kırpma / döndürme gibi bazı temel düzenlemeler yapmanıza ve videolara arka plan müziği veya seslendirme eklemenize olanak tanır. Ve APP’de yer paylaşımı ve filtre efektleri, animasyonlu metin ve başlık efektleri, hareket öğeleri vb. Gibi harika özel efektler vardır. Kullanımı kolay sezgisel arayüzle, videolarınızı düzenlerken ve paylaşırken sorun yaşamazsınız. dünya ile.

FilmoraGo'yu indirin

FilmoraGo, iOS’ta da mevcuttur. İPhone veya iPad kullanıyorsanız, bunun yerine App store’dan alın:

FilmoraGo'yu indirin

FilmoraGo hakkında daha fazla bilgi edinin


# 2. VivaVideo

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 4.2 veya üstü

VivaVideo, en iyi video düzenleme yazılımı, resim slayt gösterisi oluşturucu ve film düzenleme uygulamalarından biridir. Film şeridi ile, video kliplerinizi kolayca içe aktarabilir, düzenleyebilir ve kırpabilir ve ardından videonuza efektler, filtreler, çeşitli efektler, metin ve başlıklar, hızlı / yavaş hareket ekleyerek videonuzu profesyonel bir görünüme kavuşturabilir ve videonuzla paylaşabilirsiniz. arkadaşlar kolayca. Ücretsiz VivaVideo, bir filigran ve videonuz için sınırlı bir süre ile birlikte gelir.
VivaVideo hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 3. Quik Video Düzenleyici

Fiyat: Bedava

Sistem Gereksinimi: Android 4.4 veya üstü

https://youtu.be/XuSR_uC7Qaw

GoPro’dan Quik Video Editor, sadece birkaç dokunuşla güzel videolar oluşturmanın en kolay yollarından biridir. Sadece Android telefonunuzda, Facebook veya Instagram hesabınızda en sevdiğiniz resimleri ve video klipleri seçin ve ardından uygulama analiz edip sizin için kısa bir video oluşturacaktır. Videonuzu daha yaratıcı ve benzersiz kılmak için geçiş efektleri, başlıklar, filtreler, müzik ve daha fazlasını da ekleyebilir ve ardından arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
GoPro Quik Video Editor hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 4. KineMaster

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 4.3 veya üstü

KineMaster, tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. Farklı türlerdeki medya dosyalarını kolayca içe aktarmanıza ve parmağınızla hareket ettirmenize olanak tanıyan tam sürükle-bırak desteğine sahip çok izli bir zaman çizelgesine sahiptir. Ayrıca, sağlam video düzenleme seçenekleri ve video kalitesini iyileştirmek için çok çeşitli araçlarla donatılmıştır. Geçişler, metinler ve seslendirme eklemek de mevcuttur.
KineMaster video düzenleyici hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 5. Funimate

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 4.4 veya üstü

Funimate, en eğlenceli video düzenleyicilerden biridir, ancak aşırı güçlü bir uygulama değildir. Profesyonel resim slayt gösterisi oluşturmanıza ve film müzikleri eklemenize olanak tanır. Oynayabileceğiniz 30’dan fazla video efektine sahiptir ve düzenleme işlemi çok kolaydır, böylece videonuzu daha eğlenceli, yaratıcı ve benzersiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı Instagaram, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşabilirsiniz.
Funimate video düzenleyici hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 6. Magisto

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 4.0.3 veya üstü

Magisto, video kliplerinizi üç kolay adımda otomatik olarak müzik videolarına dönüştürebilen, kullanımı kolay bir video düzenleme uygulamasıdır. Resimlerinizi ve videolarınızı alın, istediğiniz film müziğini seçin ve ardından bir başlık ekleyin. Bu uygulama, video düzenleme için çok fazla zaman harcamak istemeyen, ancak yine de harika bir görünüm isteyen kişiler için harika.
Magisto video düzenleyici hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 7. WeVideo

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 4.3 veya üstü

WeVideo, Android telefonunuzda videolar oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan hepsi bir arada bulut tabanlı ortak bir video düzenleme uygulamasıdır. Projenize belirli şarkılar ve görsel tarzlar ekleyen güzel tasarlanmış temalar sağlar. Dilerseniz kendi müziklerinizi kullanmayı da seçebilirsiniz. Düzenleme bittiğinde, videonuzu uygulamanın kendi ağıyla paylaşabilir veya farklı sosyal medya platformlarında yayınlayabilirsiniz.

Unutmamanız gereken şey, düzenlemeye başlamadan önce kliplerinizi şirketin sunucusuna yüklemeniz ve bitirdikten sonra düzenlenen videoyu yeniden indirmeniz gerektiğidir.
WeVideo video düzenleyici hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 8. AndroVid

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 3.0 veya üstü

AndroVid, istediğiniz anda kesmenize, kırpmanıza, düzenlemenize ve müzik eklemenize olanak tanıyan birçok özelliğe sahip çok kullanışlı bir video düzenleyicidir. Videolarınızı kolayca kesip kırpabilir ve videonun beğenmediğiniz kısmını kaldırabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza metin, çerçeve ve efekt ekleme avantajı sağlar. Ayrıca videonuza belirme ve kaybolma, değiştirme ve yavaş / hızlı hareket gibi efektler ekleyebilirsiniz. Videolarınız için önce izleyicinin ekranında gösterilecek kareleri seçebilirsiniz. Müzik ve özel efektlerle güzel yan gösteriler oluşturmak için de kullanılabilir. Ve aracın en iyi özelliği, herhangi bir videoyu bu araçla ücretsiz olarak mp3’e dönüştürmektir.
AndroVid video düzenleyici hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 9. Adobe Premiere Klip

Fiyat: Bedava

Sistem Gereksinimi: Android 4.4 veya üstü

Adobe Premiere Clip, eğlenceli ve hızlı bir şekilde kaliteli videolar oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir video düzenleyicidir. Videonuzu çeşitli araçlar, efektler ve müzikle düzenleyebilirsiniz. Dahası, kendiniz yapmak istemezseniz, uygulama resimlerinizi kullanarak otomatik olarak bir video oluşturabilir. Düzenlemeyi bitirdikten sonra, bunu sosyal medyada paylaşabilir veya ekstra parlaklık için PC veya Mac’te Adobe Premiere Pro’da kolayca açabilirsiniz.
Adobe Premiere Clip hakkında daha fazla bilgi edinin >>


# 10. VidTrim Pro

Fiyat: Reklamlarla birlikte ücretsiz

Sistem Gereksinimi: Android 2.3.3 veya üstü

VidTrim Pro Düzenleme Arayüzü

VidTrim Pro, Android için bir video düzenleme yazılımı ve düzenleyicidir. Kırpma, kare yakalama, video efektleri, ses çıkarma ve kod dönüştürme gibi birçok özellik sunar. Çoğu harika özelliği ve kullanımı kolay arayüzü ile genellikle en iyi Android video düzenleme uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Ücretsiz değildir, ancak satın almadan önce ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını test etmek için ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olabilirsiniz. Videoları uygulama üzerinden sosyal medya platformunda da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Comment

×

Like us on Facebook